+38 (068) 720 82 92 Замовити дзвінок Online-бронювання ru ua Вул. Анни Ахматової, 3
Працюємо 11:00 - 24:00
Відсвяткуй день народження разом із PASTKA!
Допоможемо влаштувати будь-який сюрприз для дитини - заховати подарунок у грі, зустріти з тортом на виході з квесту, зробити фото і відео на пам'ять
Забронювати

Вибери програму

2-6 гравців

– захоплюючий квест за одним з трьох сценаріїв
– святкові програми на 2 години
– у нас є зона відпочинку для піци і тортика після квесту
– яскраві фото в антуражних костюмах
– пам’ятні сувеніри
– вартість гри 200-350 грн за учасника

Забронювати
Детальніше
У компанії до 6 гравців діти зможуть пройти будь-який з наших квестів на вибір, примірявши на себе ролі фокусників або навіть справжніх чарівників, а після гри продовжити веселощі в нашій святковій кімнаті: поїсти піцу, задмухати свічки на торті, пограти в настільні ігри, а головне - поділитися враженнями один із одним! А якщо наші учасники не награються і бажатимуть добавки, після перерви на тортик можна забронювати додаткову гру, щоб подвоїти імениннику і гостям враження від свята!
7-11 гравців

– одночасна гра одразу за двома чарівними сюжетами
– святкові програми на 2-3 години
– змагання команд
– зона відпочинку для піци і тортика після квесту
– яскраві фото в антуражних костюмах
– пам’ятні сувеніри
– вартість гри 300-500 грн за учасника

Забронювати
Детальніше
Планується справжня вечірка з 6-12 гравцями? Легко! Як вам ідея одночасної гри одразу в двох квестах: частина гостей приміряє на себе роль талановитих ілюзіоністів, що потайки пробралися в гримерню до свого конкурента, друга половина - вдягне мантії справжніх чарівників і озброївшись чарівною паличкою, візьме участь у порятунку Школи магії! Після таких пригод наші герої зможуть поїсти в банкетної кімнаті з музикою і настільними іграми, задмухати свічки на торті, поділитися враженнями та добряче повеселитися! Хочете, щоб всі учасники отримали однакове задоволення? Після перерви команди можуть обмінятися ролями: фокусники візьмуть чарівні палички, а чарівники відправляться розгадувати загадки ілюзіоністів.

Приходь, у нас весело!

Галерея